Pension und Restaurant Die Burg
Ehrenfriedersdorf
Aanbiedingen doorzoeken
Informatie over de accommodatie
Pension und Restaurant Die Burg Ehrenfriedersdorf is een kleinschalige accommodatie in het hart van Ehrenfriedersdorf, een stadje in het Erzgebirge in Saksen. Het pension ligt centraal, waardoor gasten eenvoudig te voet het historische centrum kunnen verkennen. De bereikbaarheid is goed; zowel met de auto via de nabijgelegen snelweg als met het openbaar vervoer zijn er directe verbindingen naar grotere steden als Chemnitz en Annaberg-Buchholz. In de omgeving bevinden zich toeristische trekpleisters zoals het Erzgebirgsmuseum en de beroemde St. Annenkerk in Annaberg-Buchholz, terwijl natuurliefhebbers de uitgestrekte bossen en wandelroutes van het Erzgebirge kunnen ontdekken. De sfeer in het pension is huiselijk en knus, met een klassieke uitstraling die past bij de historische ambiance van de regio.
De kamers van Pension Die Burg zijn functioneel ingericht en bieden een comfortabele uitvalsbasis voor zowel korte als langere verblijven. De inrichting is traditioneel, met warme kleuren en houten accenten die bijdragen aan een gemoedelijke sfeer. Elke kamer beschikt over basisvoorzieningen zoals een eigen badkamer, televisie en gratis wifi. Gasten kunnen gebruikmaken van een gemeenschappelijke ontbijtruimte, waar 's ochtends een eenvoudig ontbijt wordt geserveerd. Parkeren is mogelijk op het terrein, wat het verblijf extra praktisch maakt voor reizigers met eigen vervoer. Voor ontspanning biedt het pension een kleine tuin en een terras, waar men in de zomermaanden kan genieten van de rustige omgeving.
De service in Pension und Restaurant Die Burg wordt doorgaans als persoonlijk en gastvrij ervaren, met aandacht voor de individuele wensen van de gasten. Het personeel is goed bereikbaar en helpt graag met lokale tips of praktische vragen. Het restaurant van het pension serveert regionale gerechten in een informele sfeer, waarbij lokale specialiteiten uit het Erzgebirge centraal staan. In de directe omgeving zijn ook andere eetgelegenheden te vinden, zoals het rustieke Restaurant Silberberg en de moderne Bistro am Markt, elk met hun eigen karakter. Het gebouw van het pension heeft een historische achtergrond en spreekt vooral gasten aan die op zoek zijn naar een authentieke ervaring, of ze nu als gezin, stel of zakenreiziger verblijven.
Faciliteiten in Pension und Restaurant Die Burg
Eten en drinken
- Bar
- Dieetwensen op aanvraag
- Restaurant
Service
- Bagage-opslag
Badkamer
- Bad of douche
- Douche
- Haardroger
- Toiletartikelen
- WC
Slaapkamer
- Bureau
- Flatscreen televisie
- Radio
- TV
Woon gedeelte
- Kabeltelevisie
- Verwarming
Parkeren
- Openbaar Parkeren
- Parkeerplaats
- Valet parkeren
Zakelijke faciliteiten
- Vergaderzaal
Wellness
- Kapper/schoonheidssalon
Huisdieren
- Huisdieren toegestaan
Gehandicapen toegang
- Mindervaliden kamers
Roken
- Rokersruimte
Buiten
- Terras
- Tuin
Diensten algemeen
- Luchthaven shuttle
- Winkels in het hotel
In de omgeving
Vraag en antwoord.
Pension und Restaurant Die Burg ligt 628 meter van het centrum van Crottendorf.
Pension und Restaurant Die Burg beschikt over een luchthaven shuttle. Neem contact op met het hotel voor verdere informatie.
Pension und Restaurant Die Burg heeft een restaurant. Neem contact op met het hotel om een tafel te reserveren.
Pension und Restaurant Die Burg staat het meenemen van huisdieren toe. Hieraan kunnen kosten en speciale voorwaarden verbonden zijn, neem altijd vooraf contact op met de accommodatie als u een huisdier mee wilt nemen.
Pension und Restaurant Die Burg heeft een eigen parkeerplaats voor de gasten. Gebruik is meestal op eigen risico. Er kunnen kosten verbonden zijn aan het parkeren.