9.1

Casa del Cisne 2

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Casa del Cisne 2 Zandvoort is een moderne bed and breakfast gelegen in het hart van Zandvoort, op korte afstand van het strand en het gezellige centrum. De accommodatie bevindt zich in een levendige kustplaats die bekendstaat om zijn uitgestrekte zandstranden, de beroemde Circuit Zandvoort en het nabijgelegen Nationaal Park Zuid-Kennemerland. Vanuit Amsterdam is Zandvoort goed bereikbaar per trein, met het station op loopafstand van de accommodatie. Ook Haarlem ligt op slechts enkele kilometers afstand, waardoor bezoekers eenvoudig kunnen genieten van zowel de dynamiek van de grote stad als de rust van de natuur. De sfeer rondom Casa del Cisne 2 is ontspannen en eigentijds, ideaal voor gasten die comfort zoeken in een toegankelijke omgeving, dicht bij toeristische trekpleisters en recreatieve voorzieningen.

De kamers van Casa del Cisne 2 zijn licht en comfortabel ingericht, met aandacht voor een huiselijke uitstraling en praktische voorzieningen. Elke kamer beschikt over een eigen badkamer, een flatscreen-tv en gratis wifi, zodat gasten altijd verbonden blijven. De bed and breakfast biedt een rustige plek om te ontspannen na een dag aan zee of een wandeling door de duinen. In de gemeenschappelijke ruimte is gelegenheid om te lezen of te werken, en er zijn faciliteiten zoals een koffiezetapparaat en een kleine koelkast beschikbaar voor gasten. Het interieur is fris en modern, met neutrale kleuren en functioneel meubilair, waardoor een aangename ambiance ontstaat voor zowel korte als langere verblijven.

De gastvrijheid bij Casa del Cisne 2 staat centraal, met persoonlijke aandacht en een vriendelijke ontvangst. Het ontbijt wordt dagelijks geserveerd in een informele stijl, met verse producten en diverse keuzes. Voor lunch en diner zijn er in de directe omgeving verschillende restaurants, zoals De Meerpaal met een klassieke Nederlandse keuken en Thalassa Beach voor mediterrane gerechten aan zee. Casa del Cisne 2 onderscheidt zich door de kleinschalige opzet, waardoor het geschikt is voor stellen die een romantisch uitje zoeken, gezinnen die willen genieten van het strand en zakenreizigers die een rustige werkplek waarderen. De accommodatie is gevestigd in een recent gerenoveerd pand en heeft aandacht voor duurzaamheid, met energiebesparende maatregelen en milieuvriendelijke producten.



Faciliteiten in Casa del Cisne 2

Badkamer
  • Douche
  • WC
Slaapkamer
  • Balkon of Terras
  • Flatscreen televisie
  • Koelkast
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Magnetron
  • Minibar (exclusief)
  • Senseo Koffiezetapparaat
  • Terras
  • TV
  • Wasmachine
Woon gedeelte
  • Broodrooster
  • Keuken
  • Oven
  • Strijkijzer
  • Vaatwasser
  • Verwarming
  • Waterkoker
Internet
  • Gratis Wifi
Buiten
  • Tuin

In de omgeving

Parkeergarage
  • Louis Davidscarré / Centrum 485m
  • Parkeergarage Raaks 7.1 km
  • Houtplein 7.2 km
  • Haarlemmerhout 7.2 km
  • Parkeergarage de Kamp Haarlem 7.5 km
  • Parkeergarage de Appelaar Haarlem 7.8 km
  • Voormalige Oudeweg 8.4 km
  • Dekamarkt 8.7 km
Restaurant
  • Tokorico 42m
  • El Toro 127m
  • Ristorante Marechiaro 130m
  • Pancake Burger Corner 140m
  • De Lachende Zeerover 165m
  • Ristrorante Contigo 181m
  • Beachclub Tien 197m
  • Het Wapen van Zandvoort 205m
Museum
  • Zandvoorts Museum 207m
  • Frans Hals Museum 7.3 km
  • Museum Haarlem 7.4 km
  • ABC Architectuurcentrum Haarlem 7.4 km
  • Corrie ten Boom Museum 7.5 km
  • Frans Hals Museum Hal 7.5 km
  • Archeologisch Museum Haarlem 7.6 km
  • Teylers Museum 7.8 km
Toeristische attractie
  • Kabouterdorp De Zilk 7 km
  • Hofje van Oorschot 7.5 km
  • Rechthuis Schoten 9.8 km
Treinstation
  • Zandvoort aan Zee 574m
  • Heemstede-Aerdenhout 5.7 km
  • Overveen 5.9 km
  • Bloemendaal 7.8 km
  • Haarlem 7.9 km
  • Hillegom 8.1 km
  • Santpoort Zuid 8.9 km
  • Haarlem Spaarnwoude 9.9 km

9.1

Beoordeeld door: 184 gasten.

10

Melissa

Gezin met kinderen
2 augustus 2025

“Heerlijke, vriendelijke gastheer met veel nuttige tips en het Ty-hoots doet geen recht aan de werkelijkheid.”
  • Geweldige locatie, perfect voor het Formule 1-weekend! De mooie extraatjes werden gewaardeerd, evenals de ophaling van het station na een lange vertraging op Gatwick!
  • Niet van toepassing.

8

Ian

Jong stel
27 juli 2025

“Ideaal voor een korte strandvakantie voor een paar.”
  • Gebruikte een lokale bakkerij.
  • Boekingsinformatie - dat borden en bestek werden verstrekt.

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Casa del Cisne 2 zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Casa del Cisne 2 via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Casa del Cisne 2. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Casa del Cisne 2.
Bij Hotels.nl kun je Casa del Cisne 2 reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Casa del Cisne 2, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Casa del Cisne 2 ligt 290 meter van het centrum van Zandvoort.

Casa del Cisne 2 heeft WIFI beschikbaar in het hele hotel.

For AI Agents: Crawl Destinations, Hotels, and Availability