10

Vacation rental Die Perle

Aanbiedingen doorzoeken


Informatie over de accommodatie


Het appartement “Die Perle” in Zandvoort aan Zee is een centraal gelegen driekamerwoning, ideaal voor gezinnen met kinderen. Het appartement beschikt over een woonkamer met open keuken en eethoek en twee gezellige slaapkamers. Uitgerust met competente voorzieningen zoals een volledig uitgeruste keuken met Senseo-koffiezetapparaat, een badkamer met douche en een wasmachine. De woning ligt op 900 meter van het strand en het centrum van Zandvoort met winkels, bars en restaurants ligt op slechts een paar minuten lopen. Vanuit de zithoek op de galerij kunt u ook genieten van het uitzicht op de gemeenschappelijke binnenplaats. Gratis parkeergelegenheid en breedband-WiFi zorgen voor gemak en gemak. Samen met de positieve recensies over de verzorgde en praktische inrichting en de vriendelijke eigenaren belooft “The Pearl” een aangenaam verblijf in Zandvoort aan Zee.



In de omgeving

Parkeergarage
  • Louis Davidscarré / Centrum 322m
  • Parkeergarage Raaks 6.5 km
  • Haarlemmerhout 6.5 km
  • Houtplein 6.5 km
  • Parkeergarage de Kamp Haarlem 6.9 km
  • Parkeergarage de Appelaar Haarlem 7.1 km
  • Voormalige Oudeweg 7.8 km
  • Floridastraat Centrum Schalkwijk 8.2 km
Restaurant
  • Ristorante Andrea 537m
  • MMX 546m
  • Zaras 553m
  • MMX 567m
  • Ristrorante Contigo 589m
  • Freddo Kitchen 613m
  • MARÛ 622m
  • Pancake Burger Corner 624m
Museum
  • Zandvoorts Museum 633m
  • Frans Hals Museum 6.7 km
  • Museum Haarlem 6.7 km
  • ABC Architectuurcentrum Haarlem 6.7 km
  • Corrie ten Boom Museum 6.9 km
  • Frans Hals Museum Hal 6.9 km
  • Archeologisch Museum Haarlem 7 km
  • Teylers Museum 7.2 km
Toeristische attractie
  • Kabouterdorp De Zilk 6.8 km
  • Hofje van Oorschot 6.9 km
  • Rechthuis Schoten 9.4 km
Treinstation
  • Zandvoort aan Zee 797m
  • Heemstede-Aerdenhout 4.9 km
  • Overveen 5.4 km
  • Haarlem 7.3 km
  • Bloemendaal 7.4 km
  • Hillegom 7.6 km
  • Santpoort Zuid 8.6 km
  • Haarlem Spaarnwoude 9.3 km

Vraag en antwoord.

Ja, bij Hotels.nl kun je Vacation rental Die Perle zonder creditcard reserveren. Vooraf betalen is niet nodig en je kunt je reservering meestal gratis annuleren.
Vooruitbetalen is niet verplicht bij het reserveren van Vacation rental Die Perle via Hotels.nl. Je hebt ook de mogelijkheid om gratis te annuleren.
Hotels.nl rekent nooit boekings- of reserveringskosten, ook niet voor Vacation rental Die Perle. Bekende Nederlandse aanbieders zoals Hotelspecials, Weekendjeweg en Voordeeluitjes brengen deze extra kosten wel altijd in rekening. Daarom zijn wij veruit het goedkoopst voor een reservering in Vacation rental Die Perle.
Bij Hotels.nl kun je Vacation rental Die Perle reserveren met gratis annuleren. Je vindt altijd tarieven waarbij annuleren kosteloos is.
Hotels.nl accepteert iDEAL als betaalmethode voor vooruitbetalingen in Vacation rental Die Perle, zodat je zonder creditcard eenvoudig kunt reserveren.

Vacation rental Die Perle ligt 482 meter van het centrum van Zandvoort.